17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.41min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tydzień na wypożyczeniach

Tydzień na wypożyczeniach

W tym sezonie aż pięciu piłkarzy pierwszej drużyny Barcelony gra na wypożyczeniach. Cristian Tello występuje w Fiorentinie, Thomas Vermaelen w AS Roma, Sergi Samper w Granadzie, Douglas w Sportingu Gijón, a Munir w Valencii. Poniżej przedstawiamy, jak zaprezentowali się w ostatnim tygodniu.

Cristian Tello
PAOK Saloniki – Fiorentina (0:0) – 14 minut

Cristian Tello wszedł na boisko w 76. minucie meczu z PAOK-iem w miejsce Khoumy Babacara. W tym czasie zaliczył 13 kontaktów z piłką, wykonał 8 podań z 62,5% skutecznością, w tym dwa dośrodkowania oraz jeden drybling. Portal WhoScored ocenił jego występ na 6.12.

Fiorentina – Roma (1:0) – 63 minuty

Napastnik wyszedł w podstawowym składzie, w meczu z Romą. Po 63. minutach został jednak zmieniony przez Federico Bernardeschiego. W trakcie swojego pobytu na boisku zaliczył 30 kontaktów z piłką, wykonał 19 podań z 68,4% skutecznością, w tym jedno kluczowe i jedno dokładne dośrodkowanie. Sam próbował również przeprowadzić jedną akcję, lecz został złapany na spalonym. W defensywie natomiast zaliczył trzy odbiory i jeden przechwyt piłki. Portal WhoScored wystawił mu ocenę 6.63.

Thomas Vermaelen
Viktoria Pilzno – Roma (1:1) – brak powołania
Fiorentina – Roma (1:0) – brak powołania

Thomas Vermaelen już od czasu meczu z Calgiari (28 sierpnia) skarży się na uraz lewego przywodziciela. Zmagał się z nim także podczas zgrupowania reprezentacji Belgii, lecz selekcjoner zlekceważył ten uraz i zdecydował się wystawić go w meczu z Cyprem. Od tego czasu Vermaelen nie pojawił się już na boisku i wciąż nie wiadomo, kiedy będzie gotowy do gry.

Sergi Samper
Real Betis – Granada (2:2) – brak powołania

Sergi Samper nie został powołany na mecz z Betisem z powodu przeciążenia mięśni lewej nogi. Zawodnik w minionym tygodniu wrócił do treningów z drużyną, lecz nie był jeszcze gotowy, żeby rozegrać spotkanie.

Douglas
Atlético Madryt – Sporting Gijón (5:0) – 90 minut

Douglas rozegrał pełne spotkanie z Atlético i był jednym z lepszych zawodników w swojej drużynie. W ciągu 90 minut zaliczył 83 kontaktów z piłką i wykonał 48 podań z 79,2% skutecznością, w tym 2 długie piłki (3 dokładne) i 6 dośrodkowań. Poza tym oddał jeden strzał na bramkę rywala i wykonał 3 dryblingi. W defensywie zaliczył 3 odbiory, 1 przechwyt i 1 wybicie piłki. Portal WhoScored wystawił mu ocenę 6.46.

Munir
Athletic Club – Valencia (2:1) – 90 minut

Munir natomiast rozegrał 90 minut w barwach Valencii. W trakcie swojego występu zaliczył 41 kontaktów z piłką, wykonał 25 podań z 84% skutecznością, w tym 2 kluczowe, 1 dośrodkowanie i 2 długie piłki. Oddał także 1 strzał na bramkę i 1 raz przechwycił piłkę od rywala. Portal WhoScored wystawił mu ocenę 6.21.

Źródło: Własne /WhoScoredKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2016/09/tydzien-na-wypozyczeniach-15/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.