24.02.2024, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Getafe CF
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.52min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

A kto umarł, ten nie żyje. DumaKatalonii.pl żyje!

A kto umarł, ten nie żyje. DumaKatalonii.pl żyje!

Drodzy czytelnicy, mam dla Was bardzo dobrą wiadomość.

Jakiś czas temu poprzedni właściciel strony z wielkim bólem serca zrezygnować musiał z prowadzenia i utrzymania tej strony internetowej. Wtedy i on, i wielu członków redakcji, i wielu czytelników miało wrażenie, że serwis DumaKatalonii.pl umiera. Nic jednak bardziej mylnego. Cytując klasyka „a kto umarł, ten nie żyje” chcemy Wam powiedzieć, że serwis żyje, on nie umarł.

Wszyscy wiecie, że Duma Katalonii nigdy się nie poddaje i tak też było w tym przypadku.

Zmienia się jednak nieco forma portalu.

W chwili obecnej na stronie głównej naszego serwisu znajdziecie zestaw najświeższych informacji dotyczących Barcelony, które pochodzą z różnych źródeł. Według naszej wiedzy jest to pierwszy tego typu serwis o Barcelonie będący swoistym agregatorem wiadomości o Dumie Katalonii. Dzięki temu każdy z Was może tutaj codziennie zajrzeć i sprawdzić co słuchać w Waszym ukochanym klubie. Zamysł jest taki, aby ułatwić każdemu odnalezienie informacji, które często potrafią zginąć pomiędzy rzeszą innych wiadomości, które atakują nas z każdej strony czy to na Facebooku, Twitterze czy na portalach informacyjnych.

To jednak nie wszystko. DumaKatalonii.pl nie będzie jedynie dostawcą informacji z sieci, będzie też miejscem, w którym redaktorzy przedstawiać będą swoje artykuły. Nie będą to jednak typowe newsy, które znajdziecie gdzie indziej, ale bardziej angażujące artykuły, przemyślenia, wnioski i felietony. Mamy ogromną nadzieję, że wzbudzą one u Was spore zainteresowanie. Bo dla tego zainteresowania właśnie każdy z redaktorów przygotowywał będzie swoje teksty.

Chcemy zaznaczyć, że nasz portal otwarty jest dla każdego kibica. Jeśli i Ty chcesz opublikować tutaj swój tekst, to śmiało się z nami skontaktuj. Chętnie opublikujemy Twój tekst i damy Ci szansę na regularne publikacje. Na tyle regularne, na ile będziesz miał rzecz jasna ochotę.

W górnej części strony znajduje się pole z reklamą. Wybacz nam to, ale musimy ją tam zostawić mając nadzieję, że pozwoli ona na uzyskanie środków pozwalających na utrzymanie strony, które do wyjątkowo tanich nie należy.

 

mainXX:/2017/04/a-kto-umarl-ten-nie-zyje-dumakatalonii-pl-zyje/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.