03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.15godz.23min.
12.62 X3.50 22.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piłka nożna Adidas Finale – poznaj jej wszystkie właściwości!

Piłka nożna Adidas Finale – poznaj jej wszystkie właściwości!

Tą wyjątkową piłką nożną Adidas Finale można się zachwycać godzinami! Niezależnie od tego czy grasz wyłącznie amatorsko, czy zawodowo trenujesz piłkę nożną – ten model nie powinien Cię zawieść. Dowiedz się więcej o najmodniejszej w tym sezonie piłce do gry, która dostarczy Ci niesamowitych wrażeń i zagwarantuje najlepsze sportowe wyniki.

Dlaczego piłka nożna Adidas Finale?

Podobnie jak pozostałe piłki do piłki nożnej, piłka Adidas ma kulisty kształt i wykonana jest w 100% z poliuretanu. W obwodzie jest nie większa niż 70 cm i nie mniejsza niż 68. Waga piłki jest zgodna ze wszelkimi normami i mieści się w przedziale między 396 a 453 gramy.

Piłka ta podobnie jak większość piłek meczowych przeznaczonych do gry w piłkę nożną składa się z 32 „łat” zwanych panelami. Co ciekawe, pierwsza tego typu piłka złożona z 32 paneli została zrobiona dopiero w latach 50. XX wieku. Piłka szybko się przyjęła i upowszechniła. Pierwszy raz poza Europą, piłka Adidas Telestar została użyta oficjalnie na Mistrzostwach Świata w 1970 roku.

Warto zwrócić uwagę, że wszystkie oficjalne piłki Ligi Mistrzów produkowane przez Adidasa nazywają się Finale i mają na sobie namalowane charakterystyczne, kolorowe gwiazdy.

Wyjątkowe właściwości piłki

Opisywana tutaj piłka nożna Adidas Finale ma powłokę wykonaną w 100% z poliuretanu. Dzięki zastosowaniu bezszwowej konstrukcji zgrzewanej termicznie, cała konstrukcja wpływa na bardziej przewidywalną trajektorię lotu piłki. Dzięki butylowemu pęcherzowi cała piłka doskonale trzyma w sobie powietrze i nie trzeba jej często dopompowywać. Jest to piłka meczowa najwyższej jakości, oficjalnie certyfikowana przez FIFA Quality Pro.

Ogromnym atutem tej wyjątkowej piłki meczowej jest dumnie prezentujące się godło Ligi Mistrzów UEFA na powłoce. Piłka wymaga oczywiście napełnienia powietrzem po zakupie. Model piłki nożnej Adidas Finale wyróżnia się bogatą kolorystyką. Tutaj biel miesza się z jasnym cyjanem, słoneczną żółcią oraz zaskakującym różowym.

Najlepsza piłka tylko dla najlepszych!

Tegoroczna edycja piłki nożnej Adidas Finale to ogromne gwiazdy rozbłyskujące na panelach o nowym profilu. Zapał kibiców i energia meczowa zostały tutaj przedstawione jako prawdziwa eksplozja kolorów. Dzięki tej wyjątkowej piłce możesz dryblować, strzelać i zwyciężać każdy mecz tak jak prawdziwi mistrzowie! Dzięki tej piłce z łatwością przeniesiesz emocje z najbardziej prestiżowych, europejskich rozgrywek na swoje boisko.

Piłka nożna Adidas Finale jest wykonana ze zgrzewanej termicznie konstrukcji ze skóry premium, a pokryta jest wzmacniającą powłoką TPU, dzięki której piłka charakteryzuje się dużą wytrzymałością i nie wchłania wody z mokrej murawy boiska. Design jest energiczny, a całość prezentuje się bardzo estetycznie i profesjonalnie.

Jeśli opisywana tutaj piłka nożna Adidas Finale przekonała Cię do siebie i już nie możesz się doczekać, żeby samodzielnie ją przetestować, sprawdź ofertę na stronie: futbolsport.pl. Kup swój wymarzony model piłki już dzisiaj i śmiało włącz się do gry! Odnieś mistrzowski sukces!

 

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2019/09/pilka-nozna-adidas-finale-poznaj-jej-wszystkie-wlasciwosci/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.