17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.42min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Policja weszła do siedziby FC Barcelony! WIEMY jaki jest powód działań

Policja weszła do siedziby FC Barcelony! WIEMY jaki jest powód działań

Dziś w biurach FC Barcelony pojawiła się katalońska policja. Powód obecności organów porządkowych został szybko ujawniony. Chodzi o niechlubne działania wcześniejszego prezydenta „Dumy Katalonii” – Josepa Marii Bartomeu.

Rano w poniedziałek 1 marca katalońska policja stawiła się w głównych biurach FC Barcelony. Organy państwowe w klubach piłkarskich nie pojawiają się zbyt często, ale zdarza się to co jakiś czas, czy to właśnie w siedzibach klubów, czy też związków piłki nożnej. Hiszpańska stacja radiowa „Cadena SER” poinformowała, że do takiej sytuacji doszło właśnie w dniu dzisiejszym.

Warto zobaczyć: Lionel Messi coraz bliżej przenosin do PSG! Ujawniono pensję Argentyńczyka. KOSMICZNE PIENIĄDZE

Powodem wejścia policja do siedziby FC Barcelony jest afera związana z tzw. „Barcagate”. W 2020 roku światło dzienne ujrzały informacje odnośnie domniemanych działań Josepa Marii Bartomeu. Ówczesny prezydent „Blaugrany” miał rzekomo zatrudnić kilka firm, których zadaniem było zbadanie jego reputacji oraz reszty osób wysoko posadzonych w zarządzie klubu.

Na liście firm, które miały zagwarantować takie usługi znalazły się I3 Ventures SL, NSG Social Science Ventures SL, Tantra Soft SA, Digital Side SA, Big Data Solutions SA i Futuric SA. Po przeanalizowaniu sytuacji wskazane przedsiębiorstwa miały rozpocząć kampanię oszczerstw przeciwko osobom znajdującym się w szeregach klubu, które miały być potencjalnym zagrożeniem dla Bartomeu. W tym gronie znalazł się m.in. Gerard Pique i Lionel Messi, którzy spotykali się z licznymi atakami w mediach.

W lutym ubiegło roku ujawniono powiązania między wcześniej wspomnianymi firmami a Bartomeu i Emilim Rousaudem. Organy porządkowe weszły dziś do siedziby FC Barcelony, w celu zabezpieczenia i zebrania nowych materiałów dowodowych.

Sprawdź też: NIESAMOWITA STATYSTYKA Frenkiego de Jonga w meczu z Betisem! REKORDOWE osiągnięcie w La Liga

fot. flickr.com/crash71100Kursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2021/03/policja-weszla-do-siedziby-fc-barcelony-wiemy-jaki-jest-powod-dzialan/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.