18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.9min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Czy już wiemy kto jest faworytem Ligi Mistrzów?

Czy już wiemy kto jest faworytem Ligi Mistrzów?

Piłka nożna to jeden z najważniejszych sportów. Niezależnie od tego, gdzie człowiek spojrzy, na jaki kraj, futbol gra jedną z pierwszych ról. W każdym sezonie Liga Mistrzów budzi żywe emocje. Tak również jest, jeżeli chodzi o sezon 2022/2023, który zbliża się ku końcowi. Dowodem na to jest ćwierćfinał, który planowany jest na dni 11-12 kwietnia i 18-19 kwietnia 2023 roku. Osiem meczy, które pokażą kto przedostanie się wyżej. Jeżeli chodzi o typy, to każdy bukmacher jasno wskazuje na zwycięstwo Manchesteru City.

Droga do ćwierćfinału

Dla żadnego zespołu nie były to łatwe, aby przedostać się do dalszej fazy. Za każdym razem można było liczyć na żywe, piłkarskie emocje. Skoro już była mowa o faworycie Ligii Mistrzów (nie tylko, jeżeli chodzi o ćwierćfinał), to Inter Mediolan zmierzył się właśnie z Manchesterem. Trzeba przyznać, że nie lada gratka było oglądać mecz tak wielkich gigantów, który jak wiadomo zakończył się zwycięstwem niemieckiego zespołu.

Jak wyglądały mecze, jeżeli chodzi o pozostałe pojedynki w 1/8 finału Ligi Mistrzów?

Club Brugge musiał uznać wyższość Benefici Lizbony. Niektórzy mówią, że ten drugi zespół to właśnie taki czarny koń, jeżeli chodzi o faworytów. Całkiem możliwe, że i oni pokażą, iż jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa, jeżeli chodzi o tryumf w Lidze Mistrzów. Dla wielu pewnikiem była Borussia Dortmund. Do tej pory dobrze sobie radziła. Jednak na ich drodze stanęło Chelsea, które to okazało się górą.A Milan grał tak dobrze, że pokonał Tottenham Hotspur. Dobrze spisała się również Borussia Dortmund, która pokonała PSG. W ten sposób zostały wytypowane zespoły, jakie w wyżej wymienionych dniach wezmą udział w meczu o półfinał Ligi Mistrzów.

Ćwierćfinały Ligi Mistrzów

Już wiadomo, kto zagra w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów. Wiadomo również kiedy, a jak przedstawiają się kolejne pary? 17 marca 2023 roku odbyło się losowanie w Nyon, które pozwala stawiać kolejne typy, kto tak naprawdę będzie górą. Sytuacja będzie przedstawiać się w następujący sposób:

  • Manchester City – Bayern Monachium,
  • AC Milan – SSC Napoli,
  • Real Madryt – Chelsea,
  • SL Benfica – Inter Mediolan.

Nie lada gratka dla fanów piłki nożnej. Co prawda do tych meczy pozostało jeszcze trochę czasu, ale już można obstawiać, kto w poszczególnych parach będzie górą.Włosi, Niemcy, Hiszpania a mozę Portugalia? Na pewno będzie bardzo ciekawie.

Kto wygra?

Ciekawostką jest to, że Manchester City ma według wszystkich być faworytem. Tylko że problem jest taki, że kiedy mają oni sięgać po laur zwycięstwa, przegrywają. Dowodem na to jest mecz z AC Milan z 2021 roku, kiedy to przegrali 0:1. To może dlatego mówi się, że drugi faworytem jest Bayern.

Jedno jest pewne – ćwierćfinał pokaże, kto tak naprawdę faktycznie znajdzie się na pierwszym miejscu. Wszystko przez to, że te obydwa zespoły zmierzą się teraz już na tym poziomie. Zwycięzca przejdzie dalej i pokaże, jak mu pójdzie w kolejnych fazach. Na piłkarskie emocje mogą liczyć nie tylko kibice z wyżej wymienionych krajów, ale także pozostała część społeczności.

mainXX:/2023/03/czy-juz-wiemy-kto-jest-faworytem-ligi-mistrzow/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.