31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.42min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hiszpania – Włochy gdzie oglądać? Transmisja meczu Euro 2024

Hiszpania – Włochy gdzie oglądać? Transmisja meczu Euro 2024

Dziś o godzinie 21:00 odbędzie się mecz 2. kolejki fazy grupowej EURO 2024, w którym zmierzą się Hiszpania i Włochy. Spotkanie będzie miało miejsce na stadionie Veltins Arena w Gelsenkirchen. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu, w tym informacje, gdzie oglądać go w telewizji, online oraz za darmo. Barwy Hiszpanii w tym meczu będą reprezentować Fermin Lopez, Pedri, Ferran Torres oraz Lamine Yamal.

Hiszpania – Włochy: gdzie oglądać?

Mecz Hiszpania – Włochy można oglądać w telewizji na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Transmisja online będzie dostępna na płatnych platformach WP Pilot, Canal+ Online oraz Megogo, a także bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Hiszpania – Włochy: transmisja online za darmo

Transmisję ze spotkania Hiszpania – Włochy można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i wielu innych urządzeniach.

Hiszpania – Włochy: transmisja w płatnych serwisach

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów – lista poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie i telewizorze smart tv.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

fot. OShuma / Shutterstock.com

mainXX:/2024/06/hiszpania-wlochy-gdzie-ogladac-transmisja-meczu-euro-2024/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.