31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.15godz.25min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Niemcy – Szkocja gdzie oglądać? Transmisja meczu otwarcia Euro 2024

Niemcy – Szkocja gdzie oglądać? Transmisja meczu otwarcia Euro 2024

W piątek 14 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00, rozegrane zostanie spotkanie Niemcy – Szkocja. W kadrze reprezentacji Niemiec jest dwóch piłkarzy Barcelony – Ilkay Gundogan i Marc-Andre Ter Stegen. Mecz otwarcia Euro 2024 odbędzie się na stadionie Allianz Arena w Monachium. Za mikrofonami staną Mateusz Borek i Robert Podoliński, którzy zapewnią profesjonalny komentarz podczas tej sportowej rywalizacji. Gdzie oglądać mecz Niemcy – Szkocja? Szczegóły poniżej.

Niemcy – Szkocja (Euro 2024) gdzie oglądać?

Spotkanie Niemcy – Szkocja można śledzić na żywo w telewizji na kanałach TVP 1 i TVP Sport, a także online na platformach Pilot WP, Canal+online, Megogo oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Niemcy – Szkocja (Euro 2024) transmisja online

Mecz Niemcy – Szkocja na żywo dostępny jest na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Te serwisy oferują różnorodne pakiety abonamentowe, które umożliwiają dostęp do dzisiejszego spotkania. Szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 i innymi kanałami za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory smart tv i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

Niemcy – Szkocja (Euro 2024) transmisja za darmo

Spotkanie Niemcy – Szkocja można też oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory smart tv i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

fot. photo-oxser / Shutterstock.com

mainXX:/2024/06/niemcy-szkocja-gdzie-ogladac-transmisja-meczu-otwarcia-euro-2024/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.