31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.17godz.28min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Portugalia – Czechy gdzie oglądać? Transmisja meczu Euro 2024

Portugalia – Czechy gdzie oglądać? Transmisja meczu Euro 2024

We wtorek, 18 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00, na stadionie Red Bull Arena w Lipsku, odbędzie się emocjonujące spotkanie pomiędzy Portugalią a Czechami. Jest to mecz 1. kolejki fazy grupowej EURO 2024, Grupa F. W barwach Portugalii będą mieli szansę zagrać piłkarze Barcy – Joao Cancelo i Joao Felix. Gdzie oglądać spotkanie na żywo w tv i online?

Portugalia – Czechy: gdzie oglądać?

Mecz Portugalia – Czechy można oglądać na żywo w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Dostępna będzie również transmisja online przez serwisy WP Pilot, CANAL+online, Megogo oraz za darmo na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Portugalia – Czechy, transmisja za darmo w TVP

Transmisję ze spotkania Portugalia – Czechy można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach.

Portugalia – Czechy, transmisja w serwisach online

Transmisję z meczu Portugalia – Czechy można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

fot. ArifAsif / Shutterstock.com

mainXX:/2024/06/portugalia-czechy-gdzie-ogladac-transmisja-meczu-euro-2024/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.