01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-3godz.-31min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

City zaprzecza, że Guardiola dołączy do Begiristaina

City zaprzecza, że Guardiola dołączy do Begiristaina

Manchester City z Roberto Mancinim na czele zaprzeczył, że ma zostać zastąpiony przez Pepa Guardiolę po przybyciu do angielskiego klubu nowego sekretarza technicznego – Txiki Begiristaina.


Przybycie do Anglii Begiristaina wywołało wiele spekulacji, że być może jest to zapowiedź dołączenia do Manchesteru również Josepa Guardioli.

Jednak angielska prasa zaprzecza tym plotkom. Według klubu Mancini podpisał z nimi pięcioletni kontrakt, co uczyniło go najlepiej opłacalnym trenerem w lidze.

„Roberto zdobył trzy trofea w dwa i pół roku. Zaproponowano mu więc pięcioletni kontrakt, który zostanie podpisany w lecie”, takie informacje pojawiły się już w niektórych źródłach.

„Nie, to nie ma nic wspólnego ze zmianą trenera, jak niektórzy twierdzą. Podpisanie kontraktu z inną osobą, która była związana z Barceloną, wcale o tym nie świadczy”, tak mówi się w samym klubie.

„Mamy wiele pomysłów związanych z naszą akademią, którą Brian będzie monitorować. Dlatego potrzebujemy Txiki, musimy się jakoś dzielić obowiązkami”, przyznał Manchester City.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/10/city-zaprzecza-ze-guardiola-dolaczy-do-begiristaina/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.