3dn.8godz.57min.

Fatalny finał Barçy B w meczu z Recreativo

Barcelona B zmarnowała prowadzenie 1-0 i przegrała 2-3 w ostatnich minutach, odnotowując drugą porażkę na własnym stadionie przeciwko bardzo skutecznemu Recreativo. Gole Deulofeu i Rafinhi nie zapobiegły klęsce Barcelony B, po trzech straconych golach.

To nie był dzień Barçy B. Drużyna Eusebio Sacristána miała wiele atutów, aby zgarnąć całą pulę punktów w meczu z Recreativo, gdyby nie błędy i niepewność obrony, która przekreśliła Katalończyków jako zwycięzców tego meczu. Wynik otworzył Deulofeu, a następnie podwyższył  Rafinha, jednak po dwóch golach w ostatnich siedmiu minutach drużyna Eusebio zanotowała swoją druga porażkę na własnym stadionie.

Dwa gole, ale kilka okazji

Było kilka szans w pierwszych 45 minutach, Barça B wyszła na prowadzenie, gdy Gerard Delofeu przeprowadził szybką kontrę po dobrym krosowym podaniu Luisa Alberto. Przed tym Rafinha uderzył w poprzeczkę, ale dobrze funkcjonujące skrzydła Reacreativo zmusiły gospodarzy do walki o posiadanie piłk. Goście mieli więcej niż jedną okazję, w której mogli wyrządzić szkody gdy młoda drużyna Eusebio traciła piłkę i tego typu sytuację miał Matamala 34. minucie.

Barça poprawia się, ale wciąż brakuje

Barça B poprawiła swoją grę po przerwie i szybko ponownie objęła prowadzenie. Grimaldo uderzył z rzutu wolnego w słupek zanim Rafinha umieścił piłkę w siatce podwyższając na 2-1 po innym rzucie wolnym. Mogło być 3-1, jednak Luis Alberto uderzył w słupek.

Gospodarze zapłacili za swoje niewykorzystane sytuacje, gdy zawodnicy Sergio Barjuána odwrócili przebieg meczu dwoma szybkimi golami Alexandra i Valle, w ostatnich siedmiu minutach zgarniając trzy punkty po efektywnym występie, który dał im zwyciięstwo, mimo że to Bracelona była lepszym zespołem.

Żródło: FCBarcelona.cat