01.02.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Betis vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.3godz.14min.
15.25 X4.00 21.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Giovani dos Santos: Jonathan zatriumfuje w Barçy

Giovani dos Santos: Jonathan zatriumfuje w Barçy

Giovani dos Santos stwierdził, że wciąż darzy „specjalnym uczuciem” Barçe, klub który „otworzył mu bramy do Europy”… i jest przekonany, że jego młodszy brat, Jonathan dos Santos, także odniesie sukces.


Napastnik Mallorki, którego zespół poniósł bolesną porażkę w niedzielę przeciwko Realowi Madryt (0-5) był dyplomatyczny, kiedy został zapytany o faworyta ligi. „Mam szczególne uczucia dla Barçy. Trenowałem tam, jest to klub, który otworzył mi drzwi do Europy i odgrywa również ważną rolę w przypadku mojego brata. Madryt to wspaniały zespół, więc rywalizacja będzie zacięta. Życzę wszystkiego najlepszego zarówno Barcelonie jak i Madrytowi,” powiedział Giovani.

Gracz uczestniczył w stolicy Katalonii w prezentacji gry komórkowej „Street Gol”, której użyczył swojego wizerunku.

Giovani uniknął wypowiadania się na temat tego jak Cristiano Ronaldo świętował gola w Mallorce, przykładając rękę do ucha: „W obecnej formie jest wielkim graczem.” Meksykanin nie chciał wypowiadać się na temat aspektów poza boiskowych „ponieważ nigdy nie dzieliłem z nim szatni.” Jednak na temat Messiego, którego zna dobrze powiedział: „Leo jest najlepszy na świecie i jest równocześnie wspaniałym człowiekiem.”

Napastnik Mallorki był również przekonany że jego brat, Jonathan dos Santos „zatriumfuje w Barcelonie”. „Jest świetnym graczem. Mój brat i ja nie musimy niczego udowadniać. Jedynie wykorzystać możliwości, które są nam dane. W Barça wszyscy znają ich jakość,” powiedział.

Źródło: Sport.es

 

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/10/giovani-dos-santos-jonathan-zatriumfuje-w-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.