3dn.14godz.51min.

Gustavo Cabral nie zagra z Barçą

Kolejny rywal FC Barcelony w La Liga, Celta Vigo, zremisował 1-1 z Deportivo La Coruñą. Warto podkreślić jednak fakt, że od 51. minuty spotkania gospodarze grali w osłabieniu, ponieważ jeden z zawodników obejrzał czerwoną kartkę.

Obie bramki tego spotkania padły w pierwszej połowie. W 9. minucie Bermejo wyprowadził Celtę na prowadzenie, ale w 29. do remisu doprowadził Dominguez. Początku drugiej połowy dobrze nie będzie z pewnością wspominał Gustavo Cabral.

W 48. minucie spotkania środkowy obrońca Celty Vigo został ukarany żółtą kartką, a już trzy minuty później otrzymał drugi żółty, a w konsekwencji czerwony kartonik, zupełnie niepotrzebnie osłabiając swój zespół. 27-letni piłkarz z tego powodu nie będzie mógł zagrać z FC Barceloną na Camp Nou (3 listopada, 18:00).

Przypominamy, że po jednym spotkaniu zawieszenia za czerwoną kartkę do drużyny wróci Javier Mascherano i on będzie mógł zagrać w sobotę przeciwko galicyjskiej drużynie.