23.09.2023, g. 18:30
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.20godz.20min.
11.33 X5.00 27.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Joaquín Caparrós: Messi jest ponad wszystkimi

Joaquín Caparrós: Messi jest ponad wszystkimi

Joaquín Caparrós skrytykował Cristiano Ronaldo za jego postawę wobec kibiców podczas spotkania Mallorki z Realem Madryt. Andaluzyjski trener wypowiedział się także na temat Leo Messiego.


Andaluzyjski trener, powiedział Punto Pelota”, że Cristiano „musi pokazać dużo więcej pokory i dużo więcej ambicji na temat innych rzeczy, bo jako piłkarz ma to wszystko, statystyki mówą same za soebie, ale straci wszystko przez tego typu sytuacje”.

 

Złota Piłka jest sumą wielu wartości. Jak wtedy, gdy otrzymywali ją Zidane czy Kaká. Jest to suma wielu wartości, więc nic dziwnego, że otrzymuje ją ktoś kto posiada to wszystko. Jest to suma tego, co robisz na boisku i innych wartości pozaboiskowych. Ludzie związani z piłką nożną powinni je przekazywać na zewnątrz”, dodał Caparrós.

 

„Jest to trofeum, którego zwycięzcę chce poznać cały świat i czeka zawsze na to. Teraz każda z drużyn może zrobić kampanię dla swojego zawodnika. Każdy z 20 zespołów może powiedzieć, że to ich piłkarz zasługuje na nagrodę. Teraz jest to, jak wyścig z Indurainem. Złotą Piłkę wypadałoby dać Messiemu, ponieważ przewyższa wszystkich. Jednak na końcu jest jeszcze marketing i reklama. Z tej strony też można wyłonić zwycięzcę. Obecnie to Messi jest ponad wyszstkimi”, kontynuował.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/10/joaquin-caparros-messi-jest-ponad-wszystkimi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.