01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-3godz.-39min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kluczowe sytuacje: Deportivo Alavés – FC Barcelona

Kluczowe sytuacje: Deportivo Alavés – FC Barcelona

FC Barcelona pokonała wczoraj dość pewnie Deportivo Alavés 3:0. Poniżej przedstawiamy kluczowe sytuacje wczorajszego spotkania.

 

1. Gol Davida Villi

 

Bramkę jaką zdobył wczoraj David Villa była bardzo ważna dla przebiegu spotkania. Gol strzelony przez napastnika FC Barcelony uspokoił grę. Dodajmy, że była to piąta bramka El Guaje w tym sezonie. Obecnie ma on na swoim koncie pięć goli i jest drugim strzelcem w zespole.

 

2. Ciężka praca Sergio Roberto

 

Młody zawodnik zagrał wspaniały mecz, niczym weteran. Świetnie poruszał się po boisku, był tam gdzie był potrzebny, nie komplikował sobie gry i grał prosty, ale skuteczny futbol. Wykonał bardzo ciężką pracę, przejmował decydujące piłki.

 

3. Powrót Alvesa

 

Jego powrót na prawą stronę był wyczekiwany przez wielu. Cieszy, że linia obrony powoli wraca do normalności. Dani Alves rozegrał wczoraj bardzo dobre zawody, był bardzo aktywny od pierwszych minut. Miejmy nadzieje, że Dani potwierdzi swoją dobrą dyspozycje w najbliższych meczach.

 

4. Bartra i Montoya

 

Dwaj inni, którzy zostawili po sobie dobre wrażenie jak Sergio Roberto, to Bartra i Montoya. Również pokazali się z bardzo dobrej strony. Byli zawsze tam gdzie byli potrzebni. Montoya zagrał na lewej stronie obrony i nie popełnił żadnych większych błędów.

 

5. Ambicja i walka do końca 

 

Mówienie i powtarzanie wszystkim członkom zespołu tego samego: tajemnicą tego klubu jest ambicja i pragnienie wygrywania – ponownie zostało to pokazane. Ogólna postawa piłkarzy nie zmieniła się w porównaniu z większością spotkań, a przecież był to rywal z Segunda División B.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/10/kluczowe-sytuacje-deportivo-alaves-fc-barcelona/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.