Natxo González polecany przez Guardiolę

Natxo González polecany przez Guardiolę

Obecny trener Deportivo Alavés – Natxo González, przybył do klubu z Vitorii z polecenia Pepa Guardioli. Obaj panowie zaprzyjaźnili się kiedy byli trenerami zespołów trzecioligowych.

 

Rekomendacja od Pepa Guardioli jest czymś ważnym. Biorąc pod uwagę fakt, jakie sukcesy odnosił były trener Dumy Katalonii przez ostatnie cztery lata. Okazuje się, że González został trenerem Alavés z polecenia Guardioli.

 

Wszystko zaczęło się kiedy Natxo González był trenerem Sant Andreu w Tercera División, podczas gdy Guardiola i Vilanova pracowali w szkółce Barcelony na tym samym szczeblu. Oba zespoły spotkały się na Mini Estadi w ostatnim meczu ligowym. Guardiola był zawieszony i oglądał mecz z wysokości trybun. Natomiast Tito prowadził zespół w tym spotkaniu.

 

Po meczu trenerzy FC Barcelony chcieli porozmawiać z Natxo. Obaj szkoleniowcy byli zainteresowani pewnymi technikami jakie zastosował w meczu z FC Barceloną. González spotkał się z trenerami Blaugrany, od tamtej pory panowie utrzymują dobre stosunki.

 

Kiedy González pozostał bez zespołu, Guardiola napisał list, w którym bardzo polecał Natxo. Wspomniany list spowodował, że został zatrudniony w Alavés.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB