31.12.2022, g. 01:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Espanyol
Do meczu pozostało:
20dn.14godz.0min.
11.22 X6.60 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oficjalne oświadczenie Santosu w sprawie Neymara

Oficjalne oświadczenie Santosu w sprawie Neymara

Wczorajszego dnia media opanowało zdjęcie zawierające fragment sprawozdania sezonowego przygotowanego przez FC Barcelonę. Można było z niego dowiedzieć się, że kataloński klub planuje zakup „sportowych wartości niematerialnych”.


„30 czerwca 2012, Klub posiada wiążące zobowiązania do zakupu długoterminowego w kwocie 40 milionów euro. Zgodnie z tym zobowiązaniem, Klub zapłacił w ciągu roku 10 milionów euro, które zostały uznane, jako zaliczka w kategorii „sportowe wartości niematerialne” do 30 czerwca 2012 roku” – tak brzmi fragment sprawozdania FC Barcelony.

 

Wiele osób stwierdziło, że kwoty te idealnie pasują do transferu brazylijskiego napastnika Santosu, Neymara. W tej sytuacji szybko zareagował obecny klub zawodnika. Chwilę po ukazaniu się informacji o rzekomych dowodach na zakup piłkarza, na oficjalnej stronie Santástico pojawiło się oficjalne oświadczenie.

 

Santos FC odrzuca jakąkolwiek możliwość sprzedaży zawodnika Neymara do FC Barcelony i każdego innego zespołu. Nie istnieją i nie trwają żadne negocjacje, a klub przypomina, że napastnik ma kontrakt do 2014 roku i będzie wypełniać go aż do końca”, można przeczytać na stronie SantosFC.com.br.


Źrodło: Własne

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.