28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.37min.
12.90 X3.60 22.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teraz czas na ligowe zwycięstwo

Teraz czas na ligowe zwycięstwo

Po zwycięstwach nad Dallas Mavericks oraz Brose Baskets, Barçę Regal czeka spotkanie w lidze ACB, a przeciwnikiem będzie UCAM Murcia. Początek meczu o godzinie 19:00.


Blaugrana poległa w dwóch pierwszych meczach ligowych z Valladolid i Bilbao, ale wydaje się, że podopieczni Xaviego Pascuala wyciągnęli odpowiednie wnioski i takie wpadki będą się zdarzać jak najrzadziej. Zwycięstwa nad Dallas i Brose Baskets mogą napawać optymizmem przed trzecim meczem w lidze Endesa.

Powroty Juana Carlosa Navarro i Šarūnasa Jasikevičiusa wydają się kluczowe dla zespołu. Ci doświadczeni gracze spisują się bardzo dobrze i stanowią wsparcie dla młodszych koszykarzy. Ante Tomić i Nathan Jawai pod koszem nie mają sobie równych i dominują na tablicach. Teraz podopieczni Xaviego Pascuala nabrali pewności siebie i wydaje się, że osiągną dziś swój cel – zwycięstwo.

Największą bolączką drużyny ze stolicy Katalonii są trzecie kwarty. W poprzednich spotkaniach ligowych właśnie ten fragment po przerwie wypadał u nich najgorzej. Zespół UCAM Murcia wygrał jedno spotkanie, ale też doznał jednej porażki. Zwycięstwo nad Cajasol (93:77) i przegrana na własnym parkiecie z Valencia Basket (77:78). Widać zatem, że nie jest to słaba ekipa i Barcelona Regal stoi przed trudnym zadaniem. Atutem Blaugrany będzie z pewnością gra na własnym parkiecie.

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2012/10/teraz-czas-na-ligowe-zwyciestwo/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.