01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-4godz.-15min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tito: Zagraliśmy bardzo poważny mecz

Tito: Zagraliśmy bardzo poważny mecz

Trener FC Barcelony, Tito Vilanova, po zakończeniu spotkania z Deportivo Alavés pojawił się na konferencji prasowej, na której pochwalił swoich piłkarzy za postawę zaprezentowaną tego wieczora.


Po zwycięstwie 3-0 nad Alavés w wyjazdowym spotkaniu 1/16 finału Copa del Rey, Tito Vilanova był bardzo dumny z postawy swoich piłkarzy prezentowanej przez pełne 90 minut: „Ci zawodnicy zdobyli wszystko, przychodzą tutaj i grają na dużej wydajności w stosunku do zespołu, który gra w Segunda División B. Warto zwracać uwagę ile wysiłku włożyli w to”. W tym samym duchu, trener powiedział, że jego zawodnicy zostali ostrzeżeni, że „w tych pierwszych rundach musisz być bardzo ostrożnym, i podkreślił, żegracze odegrali bardzo poważny mecz”.

 

Tito Vilanova jest ostrożny przed rewanżem na Camp Nou, mimo trzech bramek przewagi nad baskijską drużyną: „Nigdy nie wierzę, że dwumecz jest zakończony, kiedy jeszcze drugiego spotkania nie było” i dodał: „To zależy do nas, żeby zrobić to samo w rewanżu, co tutaj. Musimy podjąć walkę na poważnie”.

 

Na temat drużyny Deportivo Alavés, trener powiedział, że „mają dobrą stronę, ich gra była bardzo klarowna, robili to co założyli i byli zawsze w meczu”. Stwierdził również, że jest przekonany, że Barçazawsze miała kontrolę nad meczem„.

Vilanova gratulował Daniemu Alvesowi jego powrotu i powiedział, że „gra służyła mu [Alvesowi] dobrze” i że piłkarz jest „w dobrej formie fizycznej”. Na temat Sergi Roberto zauważył, że „nie będzie miał żadnych problemów, grając dla pierwszego zespołu […]. Jest konsekwentny w każdym meczu, w którym gra. Barça będzie mieć dobrego piłkarza w nadchodzących latach”.

Na końcu mówił o Davidzie Villi i sytuacji piłkarza: Mogłem dać mu pograć nieco dłużej, ale był wyczerpany przez dobrą obronę Alavés i musieliśmy dać kilka minut Tello”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/10/tito-zagralismy-bardzo-powazny-mecz/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.