04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.15min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trashorras: Messi bez Xaviego i Iniesty nie zostałby tak wielkim piłkarzem

Trashorras: Messi bez Xaviego i Iniesty nie zostałby tak wielkim piłkarzem

Były pomocnik Barcelony a obecny Rayo Valecano – Roberto Trashorras – przed jutrzejszym spotkaniem obu drużyn wypowiedział się na temat kilku zawodników grających na co dzień w katalońskim klubie.


Zawodnik, który przez kilka lat występował w FC Barcelonie podkreślił jak ogromną rolę i znaczenie mają Xavi Hernández i Andrés Iniesta w kształtowaniu gry całego zespołu. Tym samym zapewnił, że Leo Messi nie byłby takim samym zawodnikiem, gdyby nie wpływ swoich kolegów z drużyny. „Messi bez Xaviego i Iniesty nie zostałby tak wielkim piłkarzem”, powiedział Trashorras.

Sobotnie spotkanie sprawi, że naprzeciwko siebie staną dawni koledzy z La Masii. „Utrzymuję dobre stosunki z Andrésem Iniestą i Víctorem Valdésem. To jest wyjątkowe uczucie stanąć naprzeciw siebie w takiej sytuacji, z pewnością ożyją dawne wspomnienia”, przyznał pomocnik.

Ponadto Trashorras powiedział, że jego zespół ma szansę na wygranie meczu i bardzo pochwalił grę Barçy. „Ten klub lubi zdobywać gole, przez co cierpią ich przeciwnicy. Tak będzie i tym razem, będą chcieli po prostu wygrać. Jednak my nie oddamy tak łatwo trzech punktów”, stwierdził gracz Rayo.

 

Źródło: Sport.es

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/10/trashorras-messi-bez-xaviego-i-iniesty-nie-zostalby-tak-wielkim-pilkarzem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.