W drodze do Vitòrii

W drodze do Vitòrii

Pierwsza drużyna FC Barcelony z Sandro Rosellem na czele jest już w drodze do baskijskiego miasta, gdzie zadebiutuje dziś wieczorem w Copa del Rey. Valdés, Messi, Xavi, Alba i Pedro otrzymali dzień odpoczynku od Tito Vilanovy.


Aktualni mistrzowie Copa del Rey podróżują do Vitòrii, gdzie o 22:00 zagrają z miejscowym Deportivo Alavès. Samolot z drużyną na pokładzie wyleciał z lotniska El Prat o godzinie 11:30. Spodziewa się, że wyląduje na miejscu około 12:45.

 

Tito Vilanova zabrał ze sobą 16 zawodników i postanowił dać odpocząć takim piłkarzom, jak Valdés, Messi, Xavi, Alba i Pedro. Na liście znaleźli się natomiast Mascherano (wraca po zawieszeniu za kartki) oraz Oier, Sergi Roberto i Tello

 

Rosell na czele ekspedycji


Ekspedycji nadzoruje sam prezydent FC Barcelony, Sandro Rosell, który zasiądzie dziś na trybunach Mendizorroza, aby obejrzeć spotkanie na żywo. Razem z nim podrózują: dyrektor Joan Bladé oraz dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta.

 

Na godzinę 14:30 został zaplanowany obiad pomiędzy przedstawicielami zarządu obu klubów. O godzinie 18:00, Pau Vilanova (dyrektor komisji socjalnej) spotka się z Penyą Kraju Basków w siedzibie PB Euskobarça.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB