04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.58min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça zakontraktowała perłę Arsenalu

Barça zakontraktowała perłę Arsenalu

W zeszłym roku Arsene Wenger znów dobrał się do La Masii i zakontraktował Héctora Bellerína i Jona Torala, dwóch najbardziej obiecujących piłkarzy z rocznika 95., jak Dongou, Grimaldo, Samper, Sandro i inni.


Obaj są niepodważalnymi filarami drużyny Arsenalu Londyn, a co więcej – Héctor Bellerín znalazł się w kadrze Kanonierów na spotkanie pucharowe z Reading, które zakończyło się szalonym zwycięstwm podopiecznych Wengera. Ostatecznie były zawodnik FC Barcelony nie zagrał.

 

Teraz historia odwróciła się. FC Barcelona zakontraktowała Giancarlo Povedę, kolumbijskiego napastnika z Arsenalu Londyn. Spędził on już kilka tygodni w La Masii i trenuje z Infantil, których trenerem jest Marcel Sans. Podczas oczekiwania na oficjalny debiut w swojej kategorii wiekowej (zagrał już z Poveda, ale był to mecz towarzyski), wystąpił we wtorek w meczu z Jabac (1-0), ale dla drużyny Infantil A.

 

Rodzina napastnika mieszka aktualnie w Máladze. Pomiędzy doświadczeniami gry w Arsenalu Londyn oraz FC Barcelony, Giancarlo grywał również w Puerto Malagueño.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/11/barca-zakontraktowala-perle-arsenalu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.