31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.17godz.8min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Giorgio powołany do reprezentacji Niemiec U15

Giorgio powołany do reprezentacji Niemiec U15

Cantera FC Barcelony zaopatruje swoimi piłkarzami nie tylko wszystkie kategorie wiekowe reprezentacji Hiszpanii, ale również i inne. Przykładem jest Georgios Spanoudakis, który został powołany do drużyny Niemiec U15.


Na pewno więcej niż jedna osoba będzie zaskoczona faktem, że w młodzieżowych drużynach FC Barcelony znajduje się reprezentant jednej z najlepszych drużyn na świecie – reprezentacji Niemiec. Mówimy tutaj o Georgiosie Spanoudakisie, znanego bardziej, jako Giorgio.

 

Jest on pochodzenia greckiego (nazwisko nie pozostawia wątpliwości), ale ma narodowość niemiecką. Po raz trzeci otrzymał powołanie do reprezentacji Niemiec do lat 15. Jego zespół rozegra dwa spotkania towarzyskie przeciwko Korei Południowej. Oba mecze odbędą się w Mainz w dniach 7 i 9 listopada.

 

Giorgio ma 13 lat (14 będzie miał 25 listopada) i gra w drużynie Cadete A w FC Barcelonie, pod skrzydłami Franca Artigi. W Niemczech jego trenerem jest Frank Engel. Jako piłkarz nie ma się czym pochwalić, ponieważ w wieku 19 lat przeszedł na emeryturę z powodu kontuzji, ale jako trener pracował już w takich drużynach, jak Eintracht Frankfurt i Hansa Rostock. Wśród piłkarzy, których wykształtował jest na przykład Matthias Sammer.

 

Źródło: Sport.es

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/11/giorgio-powolany-do-reprezentacji-niemiec-u15/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.