23.09.2023, g. 18:30
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.11min.
11.33 X5.00 27.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piłkarze ręczni występują w swoich reprezentacjach

Piłkarze ręczni występują w swoich reprezentacjach

Trzy zwycięstwa: Hiszpanii, Francji i Szwecji oraz dwie porażki: Białorusi i Słowacji. Taki jest bilans spotkań zawodników Barcelony podczas występów w meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy w 2014 roku.

Jedenastu graczy, na co dzień występujących w Barçy Intersport rozegrało spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy. Z jednej strony Hiszpania, Francja i Szwecja wygrała z względną łatwością. Odwrotnie było w Białorusi i Słowacji, gdzie obie drużyny przegrały swoje spotkania.

Montoro, Šterbik, Entrerríos, Sarmiento, Viran, Tomás i Rocas grający dla reprezentacji Hiszpanii pokonali 34:20 w Sewilli reprezentację Portugalii. Albert Rocas i Víctor Tomàs byli najlepszymi strzelcami swojej drużyny zdobywając kolejno sześć i pięć bramek.

Francja Cedrica Sorhaindo nie miała problemów z Litwą. Spotkanie wygrała 27:18. Szwecja Jernemyra (nie zagrał z powodu kontuzji) pewnie pokonała Ukrainę 27:23.

Ogromnego pecha mieli Rutenka i Straňovský. Obaj rozpoczęli eliminacje od przegranych spotkań. Białoruś przegrała 36:28 w Islandii, a Słowacja 25:21 w Chorwacji. Rutenka zdobył 10 bramek, a Straňovský 3.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2012/11/pilkarze-reczni-wystepuja-w-swoich-reprezentacjach/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.