Piłkarze ręczni występują w swoich reprezentacjach

Piłkarze ręczni występują w swoich reprezentacjach

Trzy zwycięstwa: Hiszpanii, Francji i Szwecji oraz dwie porażki: Białorusi i Słowacji. Taki jest bilans spotkań zawodników Barcelony podczas występów w meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy w 2014 roku.

Jedenastu graczy, na co dzień występujących w Barçy Intersport rozegrało spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy. Z jednej strony Hiszpania, Francja i Szwecja wygrała z względną łatwością. Odwrotnie było w Białorusi i Słowacji, gdzie obie drużyny przegrały swoje spotkania.

Montoro, Šterbik, Entrerríos, Sarmiento, Viran, Tomás i Rocas grający dla reprezentacji Hiszpanii pokonali 34:20 w Sewilli reprezentację Portugalii. Albert Rocas i Víctor Tomàs byli najlepszymi strzelcami swojej drużyny zdobywając kolejno sześć i pięć bramek.

Francja Cedrica Sorhaindo nie miała problemów z Litwą. Spotkanie wygrała 27:18. Szwecja Jernemyra (nie zagrał z powodu kontuzji) pewnie pokonała Ukrainę 27:23.

Ogromnego pecha mieli Rutenka i Straňovský. Obaj rozpoczęli eliminacje od przegranych spotkań. Białoruś przegrała 36:28 w Islandii, a Słowacja 25:21 w Chorwacji. Rutenka zdobył 10 bramek, a Straňovský 3.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB